Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Libri i bebes!
Nena te dashura desha te ju pyes me qka i keni bere kemben e doren qe te mbeten shenjat e dores dhe kembes se bebit ne librin e bebes. Mbeteni te pershendetura.
Tina R (6 vite më parë)
Tina R (6 vite më parë)
ju faleminderit shum per ndihmen dhe idete tuaja nena te dashura.
Dita Rrustemi (6 vite më parë)
une sja kam be hiq kam harru krejt hahha
Stela Vlore (6 vite më parë)
une kam vendos kemben dhe doren e beit mbi liber dhe i kam shkuar siper me laps.
(6 vite më parë)
esht do gips vetem per ket edhe vjen rami me te qe me vnu ne ram
Irida (6 vite më parë)
Nje shoqja ime ja kishte bere djalit shenjat e duarve e te kembeve me boje kepucesh por sme pelqeu ideja. Pastaj pasi mendova djalit tim ja kam bere me buzekuq dhe i ka dale shume mire.
Yllka Kurteshi (6 vite më parë)
Mundesh edhe eshte ni si lloj gipsi per form une me ngjyra i kom edhe ne mur edhe me gips shume mire bohet po kta sosht gips ama qashtu diqka me ngjyra pa problem mundesh me temperno psh edhe ja lane kurgjo dom si bojn :))
Anoda , (6 vite më parë)
Hahahaha po m\'ka mbete edhe pak por jam e sigurte qe ne librin e bebes nuk ja ze Katit kemben se tani eshte rrit :)
(6 vite më parë)
Louisa ndoshta ne spitalet private nuk bajn ashtu .un jum kan ne spital tshtetit jo privat,,, edhe jakan ba bile te them te drejten kur e pash qe ja ngjyrosen kamen,,, pi tham burrit qa jan ka i bajn djalit edhe burri u qudit se sna ka ra me pa kshtu e as skum degju ama interesant tash qe u rrit e she foton qe kem dal me djal te tret edhe thot mami sa bukur kemi dal hahahaha edhe thot pse veq kama e edrinit esht ktu hahahaha .loisa mjafton edhe fotoja qe e ke kur te rritet vajza ishalla e ke me ymer te thot sa bukur kum dal hahaha.
(6 vite më parë)
done a te ka tepru naj grime haha se edhe dy jave erdha e ta marr do per katin
Anoda , (6 vite më parë)
Valentina une ja kam be me ngjyra tempero,mund t\'i shikosh ne foton e profilit,por me doren ka levize pakez,beja sa me heret.Cdo te mire
Ela Ela (6 vite më parë)
Valentina une ja kam lyer me boje blu qe blihet ne farmaci dhe perdoret per te lyer femijet kur ju dalin pucra.E lyen pastaj ja fshin me leter te lagur dhe ajo i hiqet.
(6 vite më parë)
blerina edhe une ne zvicer, e sja kan ba hiq, nashta pse ne spital provat :S, as une sja kam ba, se ne fillim tu u marre me tjera sende, tani mu duk se u rrit e i humbi kuptimi....vetem se kemi ba foto ne spital, ku i ka burri ne dore kembet e saj, e ndoshta edhe kjo kryen pune sa per kujtime
(6 vite më parë)
Valentin un djalit tim kur ka lind mjekt ne spital jakan ba kamen si me ka vul hahaha jakan ngjyros me ngjyr edhe jakan qit ne liber tbebes ktu ne zvicer. Ti sdi ku jeton nese jeton jasht kosoves mamerr menja se krejt e bajn qashtu e sa ,,,,per ks sdi se qysh ja .te pershendes .
Blerta Aliu (6 vite më parë)
Valentina une djalit Tim ia kam marr kemben ne liber edhe ia kam vizatu po ashtu edhe doren edhe tek dora e kam pas me veshtire sepse nuk e mbajke doren hapur mirepo me menxi arrrita ti a vizatoj shpresoj qe te ndihmova sado pak te pershendes

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?