Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Agjensite turistike

Pershendetje nena, deshta tju pyes a dini ndonje angjensi perveq Kosova Reisen, Malesia reisen, Rinori Travel Air Pristina per me udhetu prej Ch ne Ks se e kam lane vone pa e rezervu pushimin e ishin shume shtrejte biletat deshta tju pyes se mos dini ndonje tjeter me te lire? Ju pershendes.

Luis Luis (6 vite më parë)
(6 vite më parë)
Une dje tu e ble bileten per me u kthy, ke 206 franga, thash hajt te filloj prej fillimi se mos kam gabu dicka, vec kur u liru 170 :-)
Luis Luis (6 vite më parë)
linda te falenderoj shume dashur....po me te vertet shum shtrejt na myten me bileta po e rezervova qta ne rinori travel..
(6 vite më parë)
luis ku te konvenon ty me mire rezervo,une vec hyna astu sa me pa sa jane biletet dhe ju tregova.ishalla e mbrrin kete me rezervu ma shpejte
Luis Luis (6 vite më parë)
hhahahha hamdije ti pa dhimt e ki heheh e thirra te rinori travel 730 kthyse me djal qyky qmim ngat 1347 po me doket lule hehehe po flm shum lina se kqyre e dashur duhna me rezervu qta s ama shpejt te rinori se mthan e fundit ska ma lir..edhe ktu puna e pushimeve spo muj ma heret me rezervuu po qefi i vendit dhe malli per familje
(6 vite më parë)
edhe une shkova per 170 euro e u ktheva plus 50 per rrugen sk-pr ja me 230 euro krejt,po tash sezona e veres i shtrejtojne tepeeeeeeeer.Luis te bje vallah,cmim marramendes
Hamdije ... (6 vite më parë)
linda puno nja 3-4 muaj ti per rugen vetem haha na djegen sa shtrejt un spo i merzitem shum spunoj un tjer i japin paret haha
Luis Luis (6 vite më parë)
hmmmmmmmmmmmm me ra pikaaaaaaa hehehhehhehe
Hamdije ... (6 vite më parë)
para nje muaj dashta me thon
(6 vite më parë)
Linda kthyese e ki me kto data 1.347 euro,hmmmmmmmmmmmm
Hamdije ... (6 vite më parë)
lina vjet ne maj kam shku 300fr kthyse haha e tani duhet me than 900fr po nejse vllau jem ka qen para nje maj cyrih shkup ka shku per 70fr
Luis Luis (6 vite më parë)
linda spo muj me gjet akishe mujt me kqyr per mu me shku em 7 korrik mu kthy me 8 gusht zürich pristin edhe me beb 1 vjeq
Luis Luis (6 vite më parë)
shum valla shtrejt
(6 vite më parë)
294 euro hamdije bejne 353 frank te zvicres,jane shume thu ti a?se sdi si i keni pas cmimet perpara
Liridona Beqiri (6 vite më parë)
luis un dajma shkoj ka shkupi kur tshkoj nkosov edhe ma lir osht amo pak po keq qe spo kem prej zhenev per shkup aeroplan e mu pom bjen kogja larg prej llozanes me shku ncyri ,tv mram e pash bileten 45 ni drejtim euro spom kujtoeht emri i agejniss e thash wow sa lir ta rezervoj kur thirri tha jo so aj qmin u kan ma heret 690frogn shum shtrenjt valla + thirr njeten agjeniss veq katona tjer meniehr 100 frogn thyp qimi a e njeta agjeniss vejt mpat ndodh dimirt me ariprishtina thirra zhenev me rezervu mtha 380 frogn kthyse i thahs oki po kshyri tjeter kun thirra apet aiprishtina veq ncyri tha 430 frogn eh luisss ishalla e gjen njo lir e kalon sa me mir npushim
Hamdije ... (6 vite më parë)
mashallah 1000 fr te shkoj e te vij jupiiiiii shkoj pushimi hahaha
(6 vite më parë)
hamdije per shkup me gjith djalin e ki bileten 293 euro nje drejtim per 20 korrik.shif edhe ti te kjo adria airways se vertet shume ngriten shpejte cmimet,ne po mundohemi qe tju ndihmojme aq sa mundemi ne kete menyre se e dijme cfare stresi shkakton sezona e veres kur tvije puna per rezervim
(6 vite më parë)
Vetëm mirë të jeni, të vini....për para skeni qka me bë tash lir e shtrenjët.
Hamdije ... (6 vite më parë)
mbrem i thojsha burit te kthehemi ne mk te regjistrojm fakultetin dhe pastaj te punsohe.a aqe po aj her thot mir e ki her thot mir jena ketu e zdii:-( aj eshte ritur ketu ketu e ma shoqrin e per mu eshte pak me keq :-(
(6 vite më parë)
Luis hyn ne faqen e adria airways dhe i cakton datat e tua qe don me udhetu se per ma vone edhe nen 300 euro paska bileta,por numer te zvicres nuk gjej se kjo eshte kompani sllovene dhe ka cmime te favorshme shpesh
Luis Luis (6 vite më parë)
flm shum nena jeni te mrekullueshme .. flm per ndihmen e juaj po kam deshir cilen ta gjej pak ma lir se valla marum me keto biletaaa
Hamdije ... (6 vite më parë)
haaa nita shtrejt lir na ka zen taksirati duhet me udhtu hmmm kshtu e ka gurbetiii....oooo gurbet ti mu mke djekk.....hahaha
Luis Luis (6 vite më parë)
bolina i thirra angjensin ne pr tash me kthejn pergjigjje linda dergo edhe niehr linkun se spo me ban
(6 vite më parë)
hahahaha hamdije edhe mua ma kujtoni atë....
Hamdije ... (6 vite më parë)
heeejj nisa ma kujtove nje keng neper autobana haha
(6 vite më parë)
en-ge@msn.com se gabim e paskna shkru, një pik më shumë hahah, uroj që ti gjeni ashtu si doni, jo të shtrenjëta.
Hamdije ... (6 vite më parë)
thnx linaa dhe nita per infot
Jeta . (6 vite më parë)
Luis shkup-prishtina 100 km diku 1 or e gjysem, mvaret vetura me cfar udheton, rruga eshte krej autobahn e drejte.
(6 vite më parë)
Https://www.Adria.Si/en/booking.Cp2?Cid=c1f3838e-ed35-09e9-c112-db61abd5d507&linkid=amadeus ce linkin ku e ki daten dhe cmimin e ne nderkohe ndoshta edhe e gjej numrin e telit se nuk e shikova
Hamdije ... (6 vite më parë)
linda prej shkup ne prishtin me vetur i ke 1or maximum 1 ore e gjys
Luis Luis (6 vite më parë)
lina a mundesh me ma dhan nr e adria nese e ki te ch edhe ma mir
Luis Luis (6 vite më parë)
po po mundesh si jo hamdije nisa e sa esht larg prej pr deri en shkup
(6 vite më parë)
agjensioni turistik en-ge në drenas,tel-+377 (0)44 135 090,+386 (0)49 135 090, +381 (0)38 585 615...email . en-ge.@msn.com shikoni këtu qysh i kan biletat.
(6 vite më parë)
hamdije mundesh me rezervu kur te dush,sa ma eret qe rezervon biletat jane me lire.une shikova ne google Adria airways per me 16 korrik 334 euro nje drejtim per prishtine nga zürich
Hamdije ... (6 vite më parë)
flm nisa per info te shpresojm qe do gjejm me lir po funi funit sado qe te jet duhet te shkoj buri me familjen do vin me vetur po un nuk du te maltretohem 28-30or me femi ruges
Luis Luis (6 vite më parë)
nisa mir e ke me kosova airlines e kqyra me ra ne shkup ish 670 e ne pr 850 me t enjejten dat
Jeta . (6 vite më parë)
hamdije un po te jap info per muajin korrik jo per gjith vitin dhe per rezervime te parakoheshme, sai perket asaj qe thua ti ashtu eshte ka shum fluturime qe jan me te favoshme per ne shkup...per momentin i ke 100 fr me lire se ne prishtine, me lire vetem te kesh shum fat do gjesh.
Hamdije ... (6 vite më parë)
ne kanton valais ne qytetin sion..mos pyt valla na shkun paret rugve..po linda a mundesh me rezervu ma heret per daten qe ke pushimet se un se pasna dite kete??
Hamdije ... (6 vite më parë)
nisa disa agjenci qe jan per ne prishtin jan me lire se per shkup spaku ato qe njoh un!!
Luis Luis (6 vite më parë)
per zotin na myten.i thirra angjensit ner 750 asnja nejse jam edhe me djal edhe pak esht faji im se e lash deri kaq von pa u rezervu ..ama vjet mu pat feju vllau djalin sun e merrsha ne ks jam shku en mengjes jam kthy ne mbremje 800 frang veq qefi i njerit.. ku jeton ti hamdije
Hamdije ... (6 vite më parë)
oj nita a shkon aj agjencion per mk nese po leshoin numrat
Jeta . (6 vite më parë)
Mundesh te perdoresh varianten per te ardh ne shkup se jan me 100 Fr me lire...shkup prishtin eshte diku 1 or distanc me veture.
Hamdije ... (6 vite më parë)
eh linda sezoni vjen tash per cata un do shkoj me 20korik vetem me bebin po un per mk hala ma shtrejt esht te mjeret ne punojm vetem per fakturat dhe pushimet haha..
(6 vite më parë)
Agjensioni turistik en-ge në drenas është shiko aty.Që don numrat e telit ti jap....
Luis Luis (6 vite më parë)
po e kqyra edhe ata i kan shtrejtu 800 frang ish ani ma angjensit kosovar ekkur me than njana 1100 frang kuku u qmendaa
Hamdije ... (6 vite më parë)
linda izi jet eshte shum lir pot fol per tash te shtunen do shkoj nje kusheriri jem per ne prishtin per 70 frkerkohe ne net do e gjesh numrin dhe pyt per daten qe do ti

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?