Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Jashteqitja


Pershendetje nena te dashura,si jeni desha te ja bej nje pytje sa here me dit duhet te kete bebi jashtqitje deri ne sa here eshte ne rregull te kete jashtqitje

Danja Danja (2 vite më parë)

Shto Koment

  • Qershiza Qershiza (2 vite më parë)
    danja djal im para se te fillonte me hangerme luge me dilte nje here ne dite, kur filloi me hanger me luge me dilte deri ne 5 here ne dite ne fillim me pat thane qe eshte normal pediatri por ne bisede me Louisen e kuptova se nuk eshste normale dhe perseri e dergova tek pediatri dhe me dha lactis b complex me perdor deri sa i rregullohet flora e zoreve tash me del 2 here ne dite.
  • Vlora__ Bleron (2 vite më parë)
    une kam djalin 6 jav nji dit ka jashqitje nji dit jo mjeku me tha tek do femij eshte normale ban me dal edhe shum here jasht ban edhe nga 3 dit mos me dal

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.