Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Problem me dhembet
Pershendetje nena! Ju ka ndodhur te ndjeni dhimbje te dhembeve gjate shtatzanis.dhembet i kam shume te mire dhe aspak te prishur ama po ndjej shume dhembje.
Syarta Gojani (5 vite më parë)
******* Shqipjaa ******* ** (5 vite më parë)
pom vjen mir syarta ishalla te kalonnn
Syarta Gojani (5 vite më parë)
Hahah flm shqipe. Veq ja nisi me ndiku ose e ngula ne psiqiken teme kete gje haha.
******* Shqipjaa ******* ** (5 vite më parë)
hhhahaa ishalla te ndihmon edashur
Syarta Gojani (5 vite më parë)
Shqipe po e kuptova. E provova edhe me huder,dej tem pushojn dhimt kom me provu gjethqka hahha
Ateira R (5 vite më parë)
syarta duhet te marresh hekur fol me gjinekologun ka qe jan edhe te mira per bebin edhe per ty se hekurin ta merr bebi edhe demtohen dhembet une kam perdor gjat gjith shtatzanis
Syarta Gojani (5 vite më parë)
Po bojka amo ne sasi shume te vogel vetem nje pik amo se di sa em ndihmon se te gjithe dhembet me duket qe jan tu em dhimt. Sa shume hekim bre na femrat...
******* Shqipjaa ******* ** (5 vite më parë)
po qata un po them sara se ekasm pas vet kit problem edhe te pikat shkrun eshte e ndaluar per shtatzana......syarta kisha bo gabim huder kam dasht me shkru sdi a eki kuptu me ja vnu dhomit
(5 vite më parë)
Bon vaki bon shqipe se smka ra me.vet gjinekologen asnjeher qata po thom syarta me vet se edhe qka.mi bo dhimta dhomit nuk durohet
(5 vite më parë)
Vete ndonje mjek a muj mi perdore spo di qe jan te damshme 2pik
******* Shqipjaa ******* ** (5 vite më parë)
oj sara un kam desht mi perdor por jan te ndaluara un skisha guxojt ti perdorii e ti prap si te dush
(5 vite më parë)
Po ato pika veq vendin ta pijn skan qka mi bo bebes se ti si ta pin dhamin shko pshtyje edhe veq vendi te pihet sma mer mendja qe jan te damshme per bebin se ti spo i perbin ato pika
Syarta Gojani (5 vite më parë)
Ne peje sarah,edhe une i mbaj per djal po per veti po frigohem me i perdor qe po i bej dem bebit.
Kosovare Zeqiri (5 vite më parë)
un kaniher kom vendos nga pak paracetamol ma ka kalu per nje koh ngajger kom pas dhimt po ikom perballu gjat shtatzanis skom perdor kurgjo tjeter edhe un kom ndegju qe pikat kunder dhimbjes se dhembit jon tndalume mi perdor nje shtatzene
******* Shqipjaa ******* ** (5 vite më parë)
sarah pikat qe ikam pa per dhom ishin te ndaluara per gra shtatzanee
(5 vite më parë)
Ku jeton syarta ne ks ka pika per dhom qe ta pijn e se dallon une gjdoher i mbaj ne shpi se frigohem po ma kap vajzen dhomi naten a qka i boj jan shum te mira
******* Shqipjaa ******* ** (5 vite më parë)
syarta pprovo me heder ndoje ne dhom ndoshta te ndihmon edhe paracet vno deri sate shkrihet
Syarta Gojani (5 vite më parë)
Edhe une kesh te mjeku po dhembet tha si ke te prishur, po frigohem me pi diqka e jom ka tranona prej dhimbjeve :(.
******* Shqipjaa ******* ** (5 vite më parë)
sy arta edhe mua mkan dhimt dhembet gjat shtatzanis por mua ne fund ka muji 8 shkova me hek po mtha jo sguxojm se shtatzane
(5 vite më parë)
Po vallah syarta kur pom kap nje dhom uuuuuu mosvet gjdoher ne shtatzani grat kan problem me dhemb e po pritoj me shku me kqyre se zdi qka kan me mi bo e kom te mbushur edhe me dhem e sigurt ma.nxirin e keq tona po duket goja ppppiiii spo di inshaAllah Allahu na letson shtatzanin
Syarta Gojani (5 vite më parë)
Faleminderit shkendije.
Lanika Lanika (5 vite më parë)
Syarta mu sme ka ndodh po kom degju shum raste qe gjat shtatzanis ju prishen dhembet e kan dhimbje nans jem tregon qe krejt dhembet ju kan prish gjat shtatzanis

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?