Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Çaji i rusit


Pershendetje nena, doja te iu pyesja juve nese ndonjera ka njohuri se a eshte i demshem qaji i rusit ne shtatzani. Spo pi shume tre qaja ne dite. Flm ju pershendes

Alberta Krasniqi (1 vite më parë)

Shto Koment

 • Limani besa (1 vite më parë)
  Aberta une jam ne javen e 33 dhe po pi nga 2 qaja ne dite,se e kom pa kunaten tem qe ka pi dhe ka qen shume mire edhe me gji.Mjeku me ka thon qe eshte dem mi ti te fort,beje me te leht qajin dhe qetu limon seshte asgje keq.
 • Nesa Flu (1 vite më parë)
  Alberta une gjate tere shtatzanise I kom pi kah dy qaja ne dite, kurgjo dem smkan bo hiq, edhe mad lindjes eshte mir me pi se ta sjell qumshtin shume. Pije pa gajle hiq mos ni
 • Ina Ani (1 vite më parë)
  Gjat shtatzania mjeku ma pat ndalu kte qaj teresisht. Tha se eshte i demshem. Per 9 muaj i kom pi krejt 3 gota
 • Buqe Kaon (1 vite më parë)
  qaj rusi perkundra zii eshte shum i mir ne shtatzani sepse ndihmon ne qumshtin e gjirit edhe pas lindjes pi qaj sa te mundesh sepse ta bjen qirin sii ashtuu dhe boza pii boz eshte e shendetshme dhe ndihmon shum shum gjirin . te deshiroj lindje te leht
 • Shqipe Shala (1 vite më parë)
  un perveti qajin me limon e pi doktorresha me ka than pije po e pi shum te let nuk me ka than qe ban dam un i pi ka dy gota ne mengjes a din asi filgjana te mdhaj po qe po e pi me limon pom bje tensjoni pak

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.