Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtregime
Oj nena jam shtatzan ne javen e 28 pse jam e qelt.po pse po me shtregon bark veq nalt po me rin shtrengushem. Li litem mos eshte koha lindjes dhimt nuk kam fare
Arbnona Elezi (10 muaj më parë)
Arbnona Elezi (10 muaj më parë)
Veq ishalla.Me koh e qoj
Ana Lina (10 muaj më parë)
Arbnona normal qe shtrengime ki ti je shtatzan.Pi magnezium.Dhe ti bese e ka koken lart ose prapanicen te shtrengon kur leviz.
Boa Shq (10 muaj më parë)
Hajt hajer ishalla...mos u shqeteso me keq ja ben vetit..ishalla gjithcka shkon mir
Arbnona Elezi (10 muaj më parë)
Jooo. Bora flm per kujdesin. Jam larg ferizaj jam neser shkoj veq kontroll ta kqyri qka po me thot gjinekologja e pyta.Me tel tha femija te ka ikcnalt e boft zoti hajr
Boa Shq (10 muaj më parë)
Arbona elezi... A ike ne spital?? Si je???
Nena sumejes (10 muaj më parë)
Arbnona me mire shko ne spital se masi ke shtrengime ndoshta je hap me shume. Uroj qe tjesh mire e vazhdo regjim. E me fal se te pyes po pse te beri dr kontroll mos je hap nga qka dyshoj? Se une psh jam 29jave, po spo dja mk tjon dr mem shiku mos jam hap a diqka se kshtu skam asnje simptom therje shtrengime a diqka kurgjo
Arbnona Elezi (10 muaj më parë)
Flm dita
Dita @@ (10 muaj më parë)
Ke konstracione shko ne spital ri se mundesh ma shum me e qel nga kto shtengime te vnojn inf tokoliz kunder shterngimeve

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?