Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

per lavdije bleron
lavdije deshta te pys qe dy dite esht ka um dhem ner brinje ne anen e djatht kom edhe trubullim ne lukth ke ba ma heret nje pytje per gur ne lidhz qfar simptoma ke pas edhe te cili dr je shku
Lola 82 (1 vite më parë)
Hani D (1 vite më parë)
Nese dishon se ke gur mos ha orizz vez yndirna se kta jan shum te damshmeee njeri vetem mas me koh nese ke gurrr mos prit si un me tu ba ni kolic me gur hahaj
Lola 82 (1 vite më parë)
faleminderit per pergjegjje une qashtu po kom dhimt te leht ne anen e djathte po ma shum kur po ha buk dyqysh si ran ne lukth
Vlora . (1 vite më parë)
Lola mua rastesisht ate dit qe kam dal nga spitali qe linda qiken me zbuluan qe kam gur ne idhez se ne shtatzani kisha kaniher dhimbje por me thonin e ke nga se po rritet bebi ,, e tash prej qe kam lind po kam kogja shpesh dhimbje nen brinje me shum ne anene e djatht po me shkon dhimbja deri mbrapa ne shpin ,, une kam qen te mjeku i shpis mi ka qit do pika kur po kam dhimbje po i perdori se me tha nese te rrokun dhimbjet ski qare pa i hjek se nuk ban ndrysh po une qiken e vogel e po i la niher qishtu po i duroj ..
Lola 82 (1 vite më parë)
me fal se per. vloren bleron kom dasht me ba pytjen

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?