Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jasht temes
Nena sa prej juve punoni edhe si ja dilni me femi edhe me pune
Vesa M (1 vite më parë)
Tereza Dr (1 vite më parë)
une kame djalin 18 muaj.Kame punuar deri tri jave paralindjes ashtu dojsha vete masi ndohesha mire ,me punu kame filluar pas nje viti boll stres por edhe mire hahaa se del pak largohesh prej gjithqkafite punon dhe fiton pak nuk punoj orar te plote por mire mjafton kaq.
Mijaa . (1 vite më parë)
Un e kam tasht djalin 4 muj per moment sjam tu punu se skam drejt dej ti ban djali 1 vjett mpagujn pa punu po dej mujin e 7 te shtatzanis kam punuu vajzen mu deshke me lan kaniher burrit kaniher vjerres ja qojsha kaniher nanes qeshtu kush kishke koh boll shtir po qka me bo tasht qika mi ka ba 3 vjet tamon qiken e qoj ne parashkollor e djali si ti ban 1 vjet se kam qare pa ja nis me punu se me hup vendi punes e e kom punen e mir qe 6 vjet punoj aty medhimet edhe me lan boll zor e po ja baj gajle se sun i mrri gjitha me pun shpis me fmi po zoti na nimon dhe smuj me nejt pa punuu jam msuu smuj nshpi me nejt
Arbnona Elezi (1 vite më parë)
Vanesa. Ma.mir e kisha dergu djalin aerdhe ish stabilizu me shok se shpi u bo si i eger edhe veq komjuter marova
Vesa M (1 vite më parë)
Po ama ma mire qe ke nejt e kepa gjithmone ne hapat e pare, ma mire me u rujt mos u merzit hiq valla h
Arbnona Elezi (1 vite më parë)
Vanesa ska.ma. keq tash djali. Madh u lidh per.mu une pa.punu shum keq ma mir ish kon i pavarur po ritke fmijanedhe.menpunu eki paren tende del pak e then monotonin ani une tash j regjim shtrati adin a din qysh po merzitna veq shpu
Vesa M (1 vite më parë)
Po arbnora shpesh thom kur te kom fmi ma shume kom qef me nejt me i pa tu rrit e me i rrit vet mu kujdes vet se me punu :/
Arbnona Elezi (1 vite më parë)
Valla spunoj. Veq monotoni e mafhe shpi ma.Mir se me punu ska. Ne shtepi perdit qato pun qato sene e boft zoti hajr

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?