Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

34 javeshe, therje ne vagine
pershendetje nena, tani jam 34+2 dhe ndonjehere me ndodh qe te kem therje ne vagine? ne kontroll, mjekja me tha qe jam hapur pak dhe duhet te tregoj kujdes keto 2 jave. Kam frike mos lind pa hyre akoma ne muajin e 9. A ju ka ndodhur dicka e tille? Ju falenderoj shume!
Baby Aura (1 vite më parë)
Baby Aura (1 vite më parë)
ju falenderoj shume, jeni shume te mira
Mira L (1 vite më parë)
Hic mos u stresso merre me qetsi nuk te kan mbet edhe shum gati ne fund qenke. Keto dit mos ec shum shkalleve edhe mos u lodh. Mos bej dushe te gjata me uij te ngroht sepse ti sjellin dhimbjet. Cdo te mire
(1 vite më parë)
Un jam 33+4 dhe kam qashtu therrje kogja shum..po kur kesh kontroll nuk isha kan e hapne..pusho pak ma shum kto dy jav se gati koke me hi mujin 9
Ajan Ajan (1 vite më parë)
Baby aura edhe un kom pas therje hala pa hi ne mujin e 8 e deri kom lind. Po ti ki kujdes masi koke hap rri shtrit ma Shum.

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?