Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

me kane shtruar per lindje
nena jam 38+5. kisha dhimbje te vazhdueshme gjat nates. ne oren 9 te mengjesit me ra tapa mukotike. jam hapur 4 cm. edhe sa kohe duhet te hapem
Baby Aura (1 vite më parë)
Dinna Dinna (1 vite më parë)
Boll paske prot insh lind ma shpejt dhe pa dhimbjee e me nje bebe te shendoshe
Sumeja ^-^ (1 vite më parë)
Hajt inshaaA llah me hajr e lind lehte edhe une 4 gisht jom kon kur shkova nspital per 3 ore veq u hapa 9 cm edhe mshtin ne dhom me shku me shty
Ina 86 (1 vite më parë)
Sa mire lum si ti :),po ujrat ste kane plasur?zakonisht mbi 8 gisht lind, 10 idealja pastaj.me te lehta e bebe te shendoshe
(1 vite më parë)
Oo lumja ti hahaha..ishalla kalon qysh o mas miri..un sot 38 jav ..mu ka koqit fundi barkut as me ec spo muj midisi po me dhemb..kesh kontroll tha bilr as sje qel..
Erina 4 (1 vite më parë)
lindje te lehte ins h All ah nje bebe te shendosh shume mire qe qenke qel shpreson deri ne mbremje te lindesh ki durim sot dhe harrohen me dhimbjet sjell nje jet nje krijes me te qmuar e me te dashur gjitha te mirat
Baby Aura (1 vite më parë)
po femija i pare eshte
Vlora Vlora (1 vite më parë)
Nese ki dhimbje non stop deri ne mbramje do lindesh . Ishalla te ndihmon zoti . A osht lindja par ?
Em... .... <3 (1 vite më parë)
paq lindje te leht e bebush te shendosh zoti te ndihmon durrim dhe hec sa ma shum
Baby Aura (1 vite më parë)
Azra shuume faleminderit
Azra ?? (1 vite më parë)
deri nbremjee gati do jeshhh hecc sa me mund tka ra tapaa shpejt do lindishh,, uroj tja kalojsh lehtt

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?