Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

testi shtatzanise
nena ju qe jeni nga maqedonia cili test eshte me efikas nga ato qe blehen ne barnatore pasi deri tasg 2 kam bere dhe sipas udhzuesit nuk me dalin mire. pasi kto teste nuk i kam perdor zakonisht e kam bere analizen prej ne gjak.
Lale K Memedi (1 vite më parë)
Eni Eni (1 vite më parë)
une kam perdor dy lloje dhe te dyt me kan dal te sakt edhe aj qe esht si i plastikes edhe aj qe esht me i holl dhe me i gjat

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?