Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjent
Oj nena posa kisha te vjellura jam 20 javeshe mirpo po kam dhimt te mdhaja ne bark tash a eshte normale spo kam fuqi as mu qu qka me ba ?
Fitore U (11 muaj më parë)
Fitore U (11 muaj më parë)
oj nena me dhimbje skam pas vetem te vjellura nashta me ka mundu naj ushqim e sot ma mire jom veq kom humb langje jom e pafuqishme dyqysh flm prej juve
Mami Ezanes (11 muaj më parë)
Fitore ndoshta te ka rren virusi me te vjllura dhe me bark por patjeter te mjeku me shku
Hirushja B (11 muaj më parë)
Fitore shko te mjeku ose njoftoje mos e merr me stres kadale se nashta veq dhimbje normale, lajmerona pastaj per gjendjen tende.
Ttoole1 ... (11 muaj më parë)
Thirre dr tan ose shko kontrollohu dikund ishalla so keq diqka

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?