Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

hunt naten po i mshelen djalit ?
Oj nena djali diten humt pi ka shum mir as nuk i shkojn as nuk k mshelen sj tbina me flejt naten qe kan me ju mshel edhe ka ni her gjinin po e qet prej hunes qka do me than kjo a ju ka ndodh naj kujt ?
Mami I Nilës (9 muaj më parë)
Mami I Nilës (9 muaj më parë)
Jo skom po duna ner jogi mi shti diqka te prowoj sante tja boj qashtu se mtha ni mami razije musa qe jep kshillla nfb e fola me to mkallxoj tha bonja qashtu
Fitore S (9 muaj më parë)
A ke asi pompe me ajr qe esht per hun me ja ngre mfal shprehje qyrat se edhe un kti temit perdit ja shliroj hunt pat e spat
Mami I Nilës (9 muaj më parë)
Jo spo shplohet valla po si tbina me flejt qe kan me ju mshel hunt zdi pse duhet me prowu me ni qep me marr me ja bo qashtu jo lodra skom ngat
M& L (9 muaj më parë)
Mos po te shplohet naten e nerth.qikes tem e vrejsha kur u shplojke naten ne mengjes hunt e nxanta,tash ja kam ble at thesin po e shti ne ta ma nuk po i mshelen,une i perdorsha uje te detit se nuk mujke me thith kur ju mshelshin.
Vlora . (9 muaj më parë)
Mua sme ka ndodh por merre nje qep e ndaje ne copa ofroje ngat djalit kam degju qe esht e mir edhe gjera nga pambuki mos I le afer si p.sh lodra se kan pluhur

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?