Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Emra per vajza me kuptim te bukur
Pershendetje nena a dini ndonje emer per vajza me kuptim te bukur qoft musliman qoft shqip kerkoj per vlla hahaha jo per veti ;) ju flm shum mpuq ju pershendes juve miket e vjetra shum me mungoni...
Saritaaaaa (9 muaj më parë)
Saritaaaaa (9 muaj më parë)
Flm shum nga ju ahhah yllza emri yt gjith me ka pelqy po ktu ku jetojm skishin dit me ja than emrin mir
Bebi Bebushi (9 muaj më parë)
Ma i miri yllza hahahahah pse e kam un :p edhe treva rima te bukur
Lale K Memedi (9 muaj më parë)
mbresa emri motres time eshte i vecant dhe shqip tjer me pelqejn diella puhiza era erina yllza etj etj shumeee ka lisa vesa
Bebi Bebushi (9 muaj më parë)
Menesa gruja e profetit jusuf. Anua emer musliman

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?