Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ilac per hekurin
O nena cfar i hidhni hekurit qe nuk ju bllokohet esht drago po ne momentin e par qe sja hedh me bllokohet
A Ari (9 muaj më parë)
A Ari (9 muaj më parë)
Shum flm x prgj
Ana Lina (9 muaj më parë)
A ari unw nganjeher i qes ufull..Po ja qes e lo ashtu pak ore.Pastaj ja derdhi krejt ate uje me ufull se me hekuros i ven era pastaj po ka edhe gur si per lavatriqe edhe per hekur.

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?