Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mirmbrama nana “ kuzhina”
Nana sa jeni marakli per en te kuzhines dhe cilat i perdorni.
Un jam tu menu me i ndrru krejt se kogjo jon prish. Per tenxhere po menoj me i marr te keramikes. Ju qfare i perdorni dhe qfare me propozoni.
Faliminderit
Reon Zemra (5 ditë më parë)
Anik A (5 ditë më parë)
Une i kom zepter , shtrejt jon mirpo kto jon t forta nuk prishen kurr. Munesh mi ble edhe trio casa n albimall ose delimano(180 eu ish qitash kompleti i ri)
** Happy Mum** . (5 ditë më parë)
Un shumicen i kam delimano,e per firmat tjera ti paskan cek edhe miket me posht.
Vlora . (5 ditë më parë)
Edhe une jam merakli shum ne en ..Tengjeret edhe furteret i kam nga gussi jan shum tw mira edge nuk i kapin gjellat. .
Reon Zemra (5 ditë më parë)
Valla hala jam dilem spo di hiq hiq qafre me i marr. Ju qfare i keni
Majlinda ... (5 ditë më parë)
Kah te sillna blej ene per kuzhine bile me bertet burri moj spo ke ku i len ahahhahha, edhe une si Fitorja tavat i kam te qelqit se po te knaqet syri kur po i sheh sa bukur doken ushqimet e tengjeret i kam te thjeshta mirpo te mira jane edhe ato e kam ndermend me i ndrru kur ti vjen rendi se shpija qe kane thane si deti kurr nuk ka fund keshtu qe te gjithave iu vjen rendi, edhe per grimcina kam shume kam deshire kur te qes qaj apo kafe me pas sherbizin e mire, qysh te tha edhe Yllza te firmes Zepter i ke shume te mire kurr ne jete nuk dijn me u prishe.
** Happy Mum** . (5 ditë më parë)
Po suzi i bejn me te shijshme ushqimet.
Lori 24 (5 ditë më parë)
Un vjet kam hy ne shpi te re,dhe te gjitha tengjeretne tepsiat I kam ble \"le creuset\",jan te shtrejta po sprishen kurre i ke per tan jeten
Bebi Bebushi (5 ditë më parë)
Un moj suzi jam merak ne brumra ooh qka do qe lexoj ktu un e provoj po embelsirat gati hiq spo mi don mundona najher beben ne dor e.mbaj e pergadis me ni dor prej merakut po me ambelsira si kam punt mire. Edhe me pastru pastaj kuzhinen ohh
Suzi *** (5 ditë më parë)
Shume jam, gjithcka.kisha ble ..por sipas mundesive.kuptohet..edhe ti nese ike kushtet.blej me cilsoret...qe ja vlen .. Un perdor qeramik..edhe xhamit..jam e kenaqur..rendesi.ka qe Keto qe kemi ti mirmajm..dhe te kemi cfar te gatuajm..dmth ti perdorim..fitore.tavet.e dheut.jan sh te mira ..Per tav kosi..tav me melci..etj ...pak a shum kompeson.sacin.e gjysheve.tona.ahah
** Happy Mum** . (5 ditë më parë)
Oooh Yllz ne tav tdheut qa tdush moi behet mir,ani mo pasuli me mish te that,e ato qe i the,qofte me maz e shum shum tjera.
Bebi Bebushi (5 ditë më parë)
Zonj nese i ki kushtet meri te cepterit sa te jesh do ti shfrytezosh. Fitore ne tav te dheut behet janija apo tava kajmak edhe kepurdhat gjithashtu specat me kajmak
** Happy Mum** . (5 ditë më parë)
E sa per merak,koka shtremt me mbet kur shoh diqka qe mpelqen... jane gjerat te cilat i kisha marr pa mendu dy her.
** Happy Mum** . (5 ditë më parë)
Un tavat dhe pjatat i kam kryesisht qeramike,(tavat i kam edhe nga qelqi). Dhe jam shum e knaqur,pak me shum mund me u pastru,po perveq te shijshme edhe duket bukur. E tengjeret i kam rostfrei,e ferteret i kam ashtu si pllak/qeramik qe nuk kapet asgje. Jam e knaqur me te gjitha. Mpelqejn edhe tavat nga dheu por skam asnje nga to,mendoj ta marr nje ashtu.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?