Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mirmrama ,
Si jeni ? Si ju shkoj dita,a i rehatut fmit??e kam djalin 2 vjeç e kater muaj dhe jam tu mundu me i hek pampersin ,problemi eshte se ky tani sa ka fillu me fol ndonje fjale ,kur jam ne shtepi vjen me kap nga tutat dhe me qon tek banja,por problemi eshte kur dal pasi ky sdin me tregu ,veq me shenja e kuptoj,a e ka pas ndonjera te njejtin rast si mua..edhe sa mund te zgjase ky procesi i largimit te pampersit,,faleminderit per pergjigjet..naten e mire
Lori 24 (10 muaj më parë)
Ana Lina (10 muaj më parë)
Lora mos e merr me stres se ai e hek vet kur ndihet i gatshem.Djali jem e ka hek vet heret po per nevij te madhe jo,thojke Mami ama pampersin nuk shkonte ne wc kursesi..po kurr si kam bo stres kur ka dasht vet.
Kenza Ime (10 muaj më parë)
lori edhe une vajzen e kam ne kete moshe edhe ajo ende nuk di te flase mire..thote fjale por ti lidhe jo shume... me tregon pasi ta ben ne pampers.. vetem si prove ia kam blere ulesen e posacme...kur e dergoj i bene te dyjat ne wc por te them te drejten e kam lene ne pranvere edhe di te tregoj me.mire ...edhe nese ndonjhere laget gje qe do te ndodhe gjate ketij procesi me.mire te jete kohe e ngrohte..po ashtu nuk dua ta ngarkoje ende me duket e vogel

/komuniteti

/anketa

A është mëmësia më e kënaqshme se sa që e keni pritur?