Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Me çfarë ti zëvendësoj drithërat?


Pershendetje Dr. Thaqi... kam djalin 6 muaj, une kam fillu ta ushqej prej se i ka bere 4 muaj e 2 jave me qullera te pemeve edhe te perimeve nga pak... por une deshiroj ti jap edhe drithera por nuk i ha, provoj kohe pas kohe por nuk don akoma... a ka ndonje gje tjeter qe mund te zavendesoj vitaminat e dritherave e qe bebi im ndoshta e han? Ju faliminderit shume per kohen qe na kushtoni.

(2 vite më parë)

Shto Koment

  • (2 vite më parë)
    flm besa do ta provoj patjetr ta perzi vet me pem ndoshta e don kshtu.. se as nje drither se han as oriz a griza as asgje hiq qa kan te bejn me to qullrat kshtu .. e e di qe jan te domdodoshme
  • Bessa (2 vite më parë)
    E dashur edhe djali im nuk i ka henger me pare dritherat mirpo ato jane ushqim qe duhet patjeter ti marre cdo femije dhe keshtu vendosa qe tja perziej me pak peme si psh molle e dardhe perzija se bashku dhe provoje. Djali im i han cdohere kehstu se ndryshe nuk i fuste ne goje. Te pershendes dhe i uroj djalit rritje sa me te shpejte e shendet mbi te gjitha. Te pershendes.

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.