Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Tema

Lind një foshnje me dy koka

06.10.2016 - Një foshnje me dy koka ka lindur në Indi dhe është përshkruar si një “mrekulli” nga doktorët.

Foshnja lindi të hënën në mëngjes nga një nënë 20 vjeçe në Rajasthan, Indi veriore.

Dr. Jaiprakash Narayan, një asistent në departamentin e mjekësisë pediatrike, tha se të gjithë që dëgjuan për këtë lindje dëshiruan që ta shihnin foshnjën, transmeton Gazeta Express.

Lindja e kësaj foshnje me dy koka është quajtur mrekulli në Indi.

Burimi: gazetaexpress

/komuniteti