Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

Robbie Williams filmon lindjen e djalit dhe këndon “Let it go”
28.10.2014 - Këngëtari Robbie Williams ka mirëpritur djalin e tij me gruan Ayda në një mënyrë...
Catherine-William: Pasardhësi i dytë në Prill 2015
22.10.2014 - Fëmija e dytë e Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit prite të lindë në Prill, njoftoi...
Çiljeta shtatzënë
20.10.2014 - Çiljetës i kanë arritur fotot profesionale të shtatzënisë. Fotografi Geljant Kaleci...
Jude Law, baba për të pestën herë
20.10.2014 - Jude Law pritet të bëhet baba për të pestën herë. Aktori 41-vjeçar dhe ish-e dashura...
“Nuk jam prind i keq”
20.10.2014 - Brad Pitt ka zbuluar që nuk është “një prind aq i keq sa e priste”. Aktori...
Kidman: Dua një tjetër fëmijë
13.10.2014 - Nicole Kidman ka deklaruar se kërkon të ketë një tjetër fëmijë dhe lutet çdo ditë...
Mila Kunis lind vajzë
03.10.2014 - Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë bërë me vajzë. Sipas ‘TMZ’, aktorja 31-vjeçare...
Rudina Magjistari shtatzënë
01.10.2014 - Një mik i prezantueses së dashur për publikun shqiptar Rudina Magjistari ka thënë se...
Dalja e parë publike e Charlotte
01.10.2014 - Charlotte, trashëgimtarja më e fundit e “klanit” Clinton la spitalin në krahët...
Beyonce, nudo për të konfirmuar shtatzaninë
23.09.2014 - Ajo nuk ka nevojë për sulme hakerash, për të shfaqur foto tërësisht nudo të saj,...
Shakira tregon gjininë e fëmijës së dytë
10.09.2014 - Shakira, e cila muajin e kaluar njoftoi se është shtatzënë me fëmijën e aj të dytë,...
Dukesha e Kembrixhit është shtatzënë për të dytën herë!
08.09.2014 - Pallati Kensington bëri të ditur sot lajmin e gëzuar që dukesha Kate e Kembrixhit është...
​Adelina dhe Bardhyli bëhen sërish prindër
05.09.2014 - Mëngjesi i sotëm, i ka zbardhur si prindër për herë të dytë, këngëtaren Adelina...
Shakira pret djalin e dytë
01.09.2014 - Shakira dhe Pique janë në pritje të një tjetër fëmijë. Këngëtarja kolumbiane pranoi...
Edona Llalloshi bashkë me vajzën u dhuron puthje fansave
26.08.2014 - Këngëtarja kosovare, Edona Llalloshi duket se po i gëzohet shumë faktit të të qenit...
Hapat e para të vogëlushes North West
25.08.2014 - Vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West 13 muajshe ka nisur të ecë. Kjo është shfaqja...
Vjen në jetë vajza e Christina Aguileras
20.08.2014 - Lajmin për ardhjen në jetë të vajzës e ka dhënë Christina Aguilera në “Twitter”....
Scarlett Johansson në muajin e 9 të shtatzanisë
20.08.2014 - Një dëshirë e parezistueshme konsumimi i një akulloreje për Scarlett Johansonn. Një...
Kunis nuk fsheh shtatzëninë
12.08.2014 - Sa më shumë kalojnë ditë, aq më e vështirë është përzgjedhja e veshjes së duhur...
Christina Aguilera pozon krejtësisht nudo
04.08.2014 - Christina Aguilera kërkon të festojë shtatzëninë e saj të dytë me sa më pak rroba...
Alicia Keys sërish shtatzënë
01.08.2014 - Këngëtarja Alicia Keys ka pranuar se është në pritje të fëmijës së saj të dytë...
Shtohet çifti Rama, vjen në jetë Zaho
25.07.2014 - Paraditen e së premtes në maternitetin “Koço Gllozheni” në kryeqytet ka...
Gëzuar ditëlindjen Princ George!
22.07.2014 - Ky është një ndër imazhet e fundit të Princit Xhorxh lëshuar nga Mbretëria e Bashkuar...
Vajzat e Heidi Klum “kopjojnë” mamanë
21.07.2014 - Heidi Klum sigurisht që është një ndër supermodelet shumë të kërkuara nga shtëpitë...
Kate Middleton sërish shtatzënë?
17.07.2014 - Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton është në pritje të fëmijës së saj të dytë....
Eva Mendes është 7 muajshe shtatzënë
10.07.2014 - Revista “OK” ishte e para që raportoi se 40-vjeçarja Eva Mendes është 7-muajshe...
Princi George feston 1-vjetorin në koverin e “Vanity Fair”
09.07.2014 - Princi George dukej i mrekullueshëm me babain William dhe Dukeshën e Kembrixhit, Kate...
Penelope Cruz shijon detin me 2 fëmijët e saj
04.07.2014 - Penelope Cruz ndodhet në Spanjë sepse është duke xhiruar filmin e saj më të ri “Ma...
David Beckham, një baba shumë i përkushtuar
24.06.2014 - David Beckham duket se i shijon shumë shëtitjet me vogëlushen Harper. Ai është fotografuar...
Albini bëhet baba, i lindë vajzë
24.06.2014 - Albin Kurti është bërë baba për herë të parë. Gruaja e tij me origjinë norvegjeze,...
Beyonce, momente të lumtura me familjen
31.05.2014 - Diva e muzikës botërore Beyonce Knowles ka shpërndarë disa foto familjare me vajzën...
Gwen Stefani shëtitje me djalin 3 muajsh
26.05.2014 - Gwen Stefani është fotografuar në rrugët e Los Anxhelesit me fëmijën e saj 3-muajsh,...
Hera ndryshon jetën e Rezarta Shkurtës
07.05.2014 - Këngëtarja Rezarta Shkurta, e cila ka pak kohë që është shkëputur nga skena, pas...
Orlando tregon aftësitë si baba
02.05.2014 - “Ndjehem me fat. Ai është një baba i mrekullueshëm dhe ne flasim cdo ditë për...
Mila Kunis dorëzohet; tregon shtatzëninë
29.04.2014 - Ende nuk e ka pranuar zyrtarisht me zë, por Mila Kunis konfirmon me figurë atë që në...
Bundchen, nga pasarelat te parqet për fëmijë
22.04.2014 - Ata mund të jenë një familje hollivudi, por kjo nuk i ndalon aspak Gisele Bundchen dhe...
Harper Beckham shpallet fëmija me modern në botë!
11.04.2014 - Ajo është vajza e një ish futbollisti i cili e ka filluar karrierën e tij që në një...
Kim, Kanye dhe e bija në "Vogue"
25.03.2014 - Koopertina e "Vogue" me Kim Kardashian dhe Kanye West ngjalli shumë debate kur u publikua...
Kutcher dhe Kunis po presin një fëmijë
24.03.2014 - Të gjitha faqet rozë sot po raportojnë atë që po i ndodh Ashton Kuthcer dhe të fejuarës...
Scarlett Johansson shtatzënë
05.03.2014 - Scarlett Johansson pret fëmijën e saj të parë nga lidhja me të fejuarin Romain Dauriac....
Christina Aguilera pret fëmijën e dytë
25.02.2014 - Duket se Christina Aguilera po përgatit planet për një martesë dhe një fëmijë të...
Ariu, emri i djalit të Kate Winslet
26.12.2013 - Kate Winslet, ashtu si të gjithë VIP-at e kohëve të fundit, ka vendosur që fëmija...
Gisele ushqen fëmijën me gji teksa e rregullojnë stilistët
12.12.2013 - Modelja braziliane, Gisele Bundchen, përsëri është bërë temë kryesore e mediave. Bukuroshja...
Ami, Ermali dhe djali, del për herë të parë fotografia e të voglit Joel
10.12.2013 - “Faleminderit Zot!” Me këto fjalë këngëtari dhe humoristi Ermal Mamaqi ka...

/komuniteti