Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena kam temperatur ndihm pak
Si jeni nena femijet si i keni , un jam me grip kam temperatur , paracetamoli nuk po ma kalon kryt pom dhem shum e qiken e kam ne gji nuk di a osht mir qka me keshilloni nena , ju pershendes
Alba I (5 muaj më parë)
Vajza 01234 (5 muaj më parë)
Njejt jam e ja ngjita mdoket edhe qikes me fyt me kryt her temprratur her ethe shum i keq ish, edhe un edhe qika jem tu pi antibiotik..
Letta . (5 muaj më parë)
Alba shiko nbarnatore diqka te japin edhe ju tregon qe e ke qiken nee gji e dijn qka met jap.

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?