Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vrima ne zemer
Prsh cilin pediater kardiolog ma suugjeroni ne prishtine (perveq ramush bejiqit) per femije te lindur me vrime ne zemer?
Donika24 (4 muaj më parë)
Arta Rexha (4 muaj më parë)
E dashur,motra ime ka patur vrime ne zemer dhe ne moshen 4 vjecare eshte operuar ne Turqi,dhe sot eshte shendosh e mire, mendoj se shumica i drejtohen Turqise per kesi rastesh
Ana Jana (4 muaj më parë)
E dashur un kom qen me qik ne spital ka pas infeksjon urinar edhe ne at koh nana qe kan qen me fmi me vrim ne zemer tregojshin qe Ramushi edhe po ju siguron operacjonin ne shtetet e jashtme provoj ma shum skom e sa kom qen aty shum e lypshin krejt per qit problem vrim ne zemer ishalla nanat tjera te ndihmojn sherim te shpejt

/komuniteti

/anketa

Nëse do të mund të zgjedhni mënyrën si do të lindni, cila do të ishte?