Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

rreth udhetimit me beben ne avion...
nena te dashura uroj te jeni mire ju e bebat.. desha te ju pyes nese keni udhetuar me beben ne avion dhe si eshte vepruar me karrocen..si ka qen eksperienca juaj ..
Jon Jon (8 muaj më parë)
Jon Jon (8 muaj më parë)
faleminderit vajza per prgj! jam e detyruar ta kem me vete sepse gjate pushimeve ne plazh te ndihmon shum....
Suela ♥? (8 muaj më parë)
Jon un me gjith kosh e kam marre deri tek avjoni pastajtek shkallet e avjonit te dyja i futa tek ajo qesja madhe qe me dhane
Fitore S (8 muaj më parë)
Un ka jam kthy prej ks jam kthy veq me djal kam pas kolicen me veti deri te hymja e avionit ta lejojn e aty me kan ndihmu punonjesit e sigurimeve ma kan marr kolicen veq i tregojsha qysh mbyllet krejt ata e kam kry punen edje kur kam dal nga avioni ma kan pru e ma kan qel shum jam nda e knaqne edhe njerzit me kan ndihmu me mbajt djalin ja kam.pas shum gajle ka jam ardh se 3 aviona i kam.ndrru por shum shum mir kam kalu. Pasagjeret me femi kishin perparsi te madhe valla sme bijke kun me prit me ndihmojshi. Per qdo gje.
Ema Ema2 (8 muaj më parë)
Karrocen e man deri tek shkallet qe hyp mos u tut se karrocat Edhe ato qantat qe i dorozon tek shkallet nuk domentohen se ato i fusin tjeter ven e kuferat i gjujn Valla ama karrocen mos ki Frik se aty e shef vet ka e shtin ne bagazh
Lanika Lanika (8 muaj më parë)
Jeta i imi i ka pas vetem 10 dit siq kom tregu me posht asnje problem Skam pas me to perkundrazi kam kalu shum mir sa jan met vegjel si mundon klima
Jon Jon (8 muaj më parë)
suela flm per prgj!me vika keq, i druhem kesaj gjeje duke pare menyren si hedhin valixhet.. mua me duhet koshi qe ta kem kur djali fle ne plazh ..
Jeta .aa (8 muaj më parë)
Lanika deshta me te pyt a ke pas problem me beb aq te vogel me udhtu se edhe une jam shtatezan e kena rezervu biletat e po kam frik se beba i bie te jet 3 ose 4 jav kur udhtoj. A ka ndiku klima ose diqka te beba.
Jon Jon (8 muaj më parë)
tuana flm po sa muaj ka qen bebi mos duhet stroller dhe jo koshi karroc qe perdoret deri 6muaj..
Suela ♥? (8 muaj më parë)
Jon une kam udhetuar kur eckam pas djalin 6 muajsh. Karrocen Ta lene deri para se te hypesh ne avion. Tek dera avjonit duhet ta fusesh ne nje qese qe ta japin aty ku le bagazhet dhe e marrin pastaj mbasi zbret nga avjoni ta lene po prap posht shkalleve te avjonit. Ama do te te sygjeroja te blesh nje karroc te lir sepse mua ma thyen karrocen dhe e kisha blere 800€ sepse mendoja ta kisha per te gjithe femijet.
Lanika Lanika (8 muaj më parë)
Jonn karrocen avion sta lajn mbrenda me shti perveq Aty tek bagazhet edhe pse ske faj qe thua te demtuara mu karrocen sma kan demtu asniher ama valigjen sa her shkoj nks duhet me ble te ri se po mi thejn rrotat sa her hahah se veq pi gjujn pa pik kujdesi
Tuana&erina&rejan . (8 muaj më parë)
Jon jon edhe mua niher me ka ndodh me udhtu me karroc e kan marr para se me hyp ne ajroplan e pastaj si te zhdryp ta japin per kolic sum ka ndodh mu prish ja grrith. Ama me kufera po te prisht e te ngjyrost me ngjyr katastrof e masandej gjithmon qanta i kom marr edhe ket her kur te udhtoj ko me marr qanta e jo kufera... kuferat i marr vetem me vetur kur shkojm.
Jon Jon (8 muaj më parë)
lanika flm per prgj! pastaj ta kthejne sapo zbret shkallet?? realisht e kam pak problem me e fut normal si valixhet e tjera ne bagazh e kur dalin perplasen aq sa disa here valixhet i kam marr te demtuara.. nuk do doja ta merrja karrocen te deformuar
Lanika Lanika (8 muaj më parë)
Jon un kur i ka pas djali 10 dit qe ka lind kam udhtu me avion skam pas problem karrocen mundesh me mbajt deri te avioni aty jav dorzon atyne puntorve qe jan aty ata e vendosin tek bagazhet
Jon Jon (8 muaj më parë)
erina flm per prgj.. per bebet deri ne 6muaj lexova diku lejonin koshin
Erina 4 (8 muaj më parë)
Une kam udhtu me bebe karrocen e kam len posht tek bagazhi ska pas problem

/komuniteti

/anketa

A e keni planifikuar shtatëzaninë?