Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

Ryva shfaqet për herë të parë pas lindjes së vajzës
23.04.2017 - Këngëtarja Ryva Kajtazi u bë nënë për herë të parë në fillim të muajit Prill. Ngjarja...
Ekskluzive: Ky është emri i djalit të Adelina Ismailit
19.04.2017 - Ylli i muzikës pop në Kosovë, Adelina Ismaili me në fund është bërë nënë Këngëtarja,...
Kjo është gjinia e fëmijës së Albatriti
18.04.2017 - Këngëtari Albatrirt Muçiqi ska pak kohë që i dha fund beqarisë për tu martuar me...
Cili reper pritet që të bëhet baba për herë të dytë
18.04.2017 - Milot Hasangjekaj është baba i nje djali. Mirëpo, ai per E’Zone ka shpalosur se...
Kjo foto e Sinan Hoxhës me të birin do t’iu shkrijë
14.04.2017  - Është bërë pothuajse një vit qysh kur këngëtari Sinan Hoxha u bë baba për...
Tuna edhe më e bukur si shtatzënë
11.04.2017 - Altuna Sejdiu, këngëtarja joshëse shqiptare, duket mjaft bukur në pozën e fundit si...
Brenda festës madhështore në shtëpinë e Ciaras, ajo po bëhet nënë për herë të dytë
06.04.2017 - Ka mbetur edhe pak kohë deri në lindjen e fëmijës së dytë të këngëtares së famshme...
Festa super luksoze e ditëlindjes së parë të vajzës së Emina Çunmulajt
06.04.2017 - Festa super luksoze e ditëlindjes së parë të vajzës së Emina Çunmulajt  Një...
Candice poston foto me djalin 4 muajsh
20.02.2017 - Modelja nga Afrika e Jugut Candice Swanepoel ka postuar të premten një foto me djalin...
David Backham mbetet një baba model
20.02.2017 - David Beckham ka lënë mënjanë të gjitha shqetësimet dhe i ka kushtuar kohën vajzës...
Tuna me foto të shtatzënisë
06.02.2017 - Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu dhe instrumentisti i Filarmonisë së Kosovës, Patris...
Pas lajmit, Beyonce shtatzënë poston foto nudo
02.02.2017 - Lajmin për shtatzëninë e saj e konfirmoi publikisht një ditë më parë, duke u bërë...
Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë
25.01.2017 - Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë. 61-vjeçari dhe e dashura e tij Rosalind...
Ish Spice Girls bëhet me djalë
25.01.2017 - Geri Horner ka sjellë në jetë djalin e saj. Ish Spice Girls, sot 44 vjeçe ka bërë...
Janet Jackson, nënë në moshën 50-vjeçare
04.01.2017 - Këngëtarja Janet Jackson është bërë nënë në moshën 50-vjeçare. Publicisti i saj...
Bëmë mama të të ngjaj
04.01.2017 - Vajza e Cindy Crawford është vetëm 15 vjeç, por duket qartë se ka një të ardhme të...
Rrëmujë dhe zhurmë në shtëpinë e Arbanës
22.12.2016 - Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha të pandara. Ato kanë zgjedhur të kalojnë...
Aurela Gaçe bëhet nënë për herë të dytë
12.12.2016 - Aurela Gaçe ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Këngëtarja shqiptare ka lindur...
Vajza e Inis Gjonit mbush 5 vjeçe, teze Ingriti i bën një urim të veçantë
12.12.2016 - Vajza e Inis Gjonit Coco Antonel mbush 5 vjeçe. Një ditë e lumtur për të, të ëmën,...
Kjo është gjendja e djalit të Mia Coluccit
12.12.2016 - Kanë kaluar pesë javë prej se është diagnostikuar me kancer në mëlçi, Noah, djali...
Edona Reshitaj, shtatzëna me set fotografish artistike
05.12.2016 - Këngëtarja dhe aktorja e njohur kosovare, Edona Reshitaj, i është i bashkuar trendit...
Arbana Osmani me të birin bëjnë pemën e festave të fundvitit
2911.2016 - Prezantuesja Arbana Osmani e ka sjellë pak më herët atmosferën e festave të fundvitit...
Teuta dhe Tara bëhen kuq e zi
28.11.2016 - Aktorja dhe prezantuesja e emisioneve Teuta Krasniqi me vajzën e madhe të saj Tarën sot...
Këngëtarja Elvana Gjata pret fëmijën e saj të parë
16.11.2016 - Këngëtari dhe autori i shumë këngëve, Flori Mumajesi, përherë e ka mbajtur larg mediave...
Këngëtarja e njohur i surprizon të gjithë, shtatzënë për herë të dytë
14.11.2016 - Pink e kishte mbajtur të fshehtë. Dhe ia kishte dalë shumë mirë. Fansat i ka vënë...
Vjen në jetë edhe një Renee tjetër, çifti i njohur bëhen prindër
14.11.2016 - Çifti njohur Blac Chyna dhe Rob Kardashian janë bërë prindër për herë të parë. Vajza...
10 VIP-at që kaluan në depresion pas lindjes
08.11.2016 - Deri në 85% të grave përjetojnë çrregullime të ndjeshme të humorit, menjëherë pas...
Ardit Gjebrea ka një dedikim për vajzën tij, ku çdo baba mund ta gjejë veten
08.11.2016 - Shpesh moderatori i të Dielës Shqiptare, ndan me ndjekësit dhe miqtë e tij virtual çaste...
Valbona Selimllari: Ja arsyeja pse nuk i shfaq në publik fëmijët e mi
03.11.2016 - Janë vërtet të rralla rastet kur Valbona Selimallari flet për familjen dhe fëmijët...
Rrëfehet Adele pas depresionit postnatal: Pas lindjes nuk e doja djalin
03.11.2016 - Këngëtarja e njohur britanike, Adele ka zbuluar problemet me depresionin pas lindjes së...
Në fund të shtatzënisë, postimi emocionues i Aurela Gaçes
26.10.2016 - Ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë pas vajzës së...
Vajza e Mark Zuckerberg shqipton fjalën e parë, nuk është mami apo babi
24.10.2016 - Që nga momenti që vajza e tij erdhi në jetë, Mark Zuckerberg ndan me ndjekësit e tij...
Miriam Cani publikon foto të vajzës në gjumë: Dashuria krijon mrekulli
18.10.2016 - Për afro një muaj vajza e saj mbush 1 vjeçe dhe këngëtarja Miriam Cani ndihet e bekuar...
Shtatzënë në moshën 50-vjeçare
13.10.2016 - Në moshën 50-vjeçare, këngëtarja Janet Jackson realizon ëndrrën e saj për t’u...
Meda në pritje të fëmijës së katërt
10.10.2016 - Tashmë të gjithë e njohim familjen e këngëtarit Meda. Familjes së tij, e cila përbëhet...
Sara Hoxha tregon barkun e fryrë nga shtatzania, ja sa i është rritur
10.10.2016 - Ledion Liço dhe Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër të një djali. Ky lajm...
Teuta Krasniqi pagëzoi vajzën me emrin Kaia: Ky është kuptimi i saj
05.10.2016 - Teuta Krasniqi ditë më parë është bërë nënë për herë të dytë duke sjell në...
Aktorja e “Portokalli”-së në pritje të fëmijës së parë
03.10.2016 - “Top Show Magazine” solli sot në ekranin e Top Channel një pjesë të kastit...
Suada Sherifi vetëm disa ditë pas lindjes, ja si duket
27.09.2016 - Suada Sherifi është mami më e re në botën e showbizit shqiptar. Kanë kaluar vetëm...
Ky është emri i vajzës së dytë të Teuta Krasniqit
27.09.2016 - Aktorja nga Kosova, Teuta Krasniqi, është pothuajse çdo ditë pjesë e medieve rozë...
Djali i Lorik Canës mbush 1 vjeç, fjalët prekëse të kapitenit
26.09.2016 - Pavarësisht se ai u tërhoq nga kombëtarja shqiptare e futbollit, për të gjithë tifozët...
Polici i “Portokallisë”, Florjan Binaj: Që kur u bëra baba, jam më i ndjeshëm
26.09.2016 - Një ndër personazhet e ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të gazetareve...
Djali i Gentian Zenelaj në gjurmët e të atit
23.09.2016 - Daneli djali i madh i aktorit dhe moderatorit, Gentian Zenelaj duket se do të ecë në...
Tristani, "shoku" më i ngushtë i Kaltrina Selimit
16.09.2016 - Këngëtarja Kaltrina Selimi ka kohë që nuk është më shumë aktive si dikur në muzikë,...

/komuniteti