Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Perparim Limani

4 dit ne jave orë/ditë

Kerkojm nje babysitter nga Janari per dy djemt tone 4 dhe 2 vjec ! Jemi familje nga Kosova dhe te interesuarat te jenë nga Kosova Lindore ose Kumanova ! Mosha 20 deri 25 ! Pagesa : 500 per femijet dhe 200 per punet e shtepis + udhtimin. Orari i punes eshte 4 dit ne jave nga e Mart deri te Shtunen ! Te interesarat le te na lajmrohen tek faqja pastaj kontaktojm ne telefon !?+41799460285

Detale Profili

  • orari: 4 dit ne jave
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti