Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Vlora Osmani

07:00-18:00 orë/ditë

Nese ke interes mundesh me u lajmru ne Nr. +41766818783. Faliminderit per mirkuptim.

Detale Profili

  • orari: 07:00-18:00
  • Pagesa: Mundemi me kontaktu Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti