Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

. orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin tim 1 vit e gjys ne zvicerr te interesuarit te me lajmrohen +41766070902

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: .
  • Pagesa: 500fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti