Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Linda Linda

7-7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita jam Linda jetojm ne Svizer St.Galle kam nevoj per ni Kujdestare urgjent per 4 jav ish kon mir njo qe osht momentalish ne svizer edhe kerkon ni familje tjeter apo familjes nuk i vihet mu. me kontaktoni +41765016792

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 7-7
  • Pagesa: 500Fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti