Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltirina Nuredini

Pergjithshme orë/ditë

Kerkoj Babysitter per nje femije si dhe punet e shtepis te interesuarat let kontaktojn +41793519170

Detale Profili

  • orari: Pergjithshme
  • Pagesa: 550 CHF Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti