Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

geralda Shabani (29)

sipas marreveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Prsh .jam geralda 26 vjece per momentin jam ne zv dhe me duhet urgjent nje vend pune si babysiter ne nje familje serioze per vetem 6 jave . Jam e dashur me femijet kam eksperienc ne kte pun . ju lutem me kontaktoni ne kte whtcp. ne kte nr 0697773905Detale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • sipas marreveshjes orë / ditë
  • Pagesa: sipas marreveshjes
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti