Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadetja Ahmeti

07.00 -18.00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj urgjentisht kujdestare per 3 femijet e mi. Femijet jan tere diten ne shkolle. Punet e shtepis dhe ushqimi duhet te jene. Femijet e kan moshen 10, 12, 13. Te lutem vetem seroize. 0041787218399

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 07.00 -18.00
  • Pagesa: 600 fr. Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti