Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A Abazi

- orë/ditë

Kerkojm kukdestare per nje femije ( vajz 3 vjeq) ne luzern CH kujdestarja te jet nga maqedonia ose kosova lindore, te interesuar nr tel. +41791952657

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti