Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Angelica Prenaj perlalaj

7.00-18.00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Ekam shkru ni mesazh dje se jam tu lyp kujdestare per fmin e mi mkan ragu shum njerz ju lutna me shkruni ne numrin e telefonit kush ka interes se un po du mju dhan pergjigje po nuk di pse nuk esht ka ban Numri telefonit +41762138964 Ndaq me sms Viber dhe whatssapp mundem te kontaktojm

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 7.00-18.00
  • Pagesa: Bisedojm Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti