Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Teuta KADRIU

3 deri 4 her ne jav orë/ditë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare prej 04.08.19 per 3 femit dhe pastrim shtepije. Mosha duhet te jet prej 40 .... Keni interes lajmronu ne viber ode whatsapp 0041767608022

Detale Profili

  • orari: 3 deri 4 her ne jav
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti