Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Vlorë Jam kujdestare

Alarda Daupaj (23)

24/7 orë/ditë

Pershendetje jam Alarda Daupaj , 21 vjec nga Vlora . Jam studente e deges se biologjise dhe jam ne kerkim te nje pune si babysitter .. Jam shume e dashur me femijet dhe kam shume durim .. vij nga nje familje e e rregullt , mamaja ime eshte mesuese ndersa babai polic . Nisja urgjente ! Ju faleminderit !Detale Profili

  • Femër
  • 24/7 orë / ditë
  • Pagesa: Sipas marreveshjes
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë

/komuniteti