Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Suhareke Kërkoj kujdestare

Gita Gjeraj

7 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje po kerkoj kujdestare per 2 vajza ne zvicer.. mosha 40 deri 50 .. te lutem me kontaktoni 0041765192628

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: 7
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti