Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa Halitaj

0000 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicer...i kemi 3 femije dhe na duhet nje zonje 30-45 vjece per pekujdesje te femijeve dhe punet e shtepise .. zonja duhet te jete serioze,korrekte dhe te kete pervoje me femije me heret ne zvicer.0041767001132...jemi te interesuar per mbas dates 20 gusht

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: 0000
  • Pagesa: 800 frs Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti