Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lidie Berisha Berisha

24 orë/ditë

Pershendetje jam lidie berisha nga luzerni i kam 3 dijem me vyn nje dado me 30 gusht ne moshe 27-40 vjeqare.jam me fe katolike

Detale Profili

  • orari: 24
  • Pagesa: 700chf Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti