Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sh P

Sipas punve orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jetojm ne gjermanidhe kerkojm nje person 35-45 vjece per pun te shtepis. Femijet jane te medhaj, por kerkojm nje person per pun te Pagesa 500€ mujore. Per me shum, kontaktoni nr 00 49 151 50745224

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Sipas punve
  • Pagesa: 500€ Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti