Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

naza beqiri (3)

orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam Naza jetoje ne Dardani , jam kujdestare afer 10 vite, jam shume e afert me femijet, jam e lire prej 1 shtatorit te filloj punen. Nr kontaktues 044543852.Detale Profili

  • Femër
  • 10 vite eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme
  • Kryqi i kuq/Ndihma parë

/komuniteti