Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S.B S.B

5:30 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, me duhet nje babysitter serjoze prej 19 Gusht 2019 per femijet e ton duhet vetem me i percjell ne mengjes per ne shkoll ta pastron bensen dhe babysitter esht e lir krejt diten. femijet vin ne ora 17:30 ne shtepi veten nje dit vin ne 15:30. ju mirpresim

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 5:30
  • Pagesa: sipas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti