Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V Alija

Sipas marrveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicer...i kemi 2 Femije dhe na duhet nje zonje per pekujdesje te femijeve dhe punet e shtepise .. zonja duhet te jete serioze,korrekte dhe te kete pervoje me femije Tel.0041799217082...jemi te interesuar nga Data 01.08

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Sipas marrveshjes
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti