Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Antigona Lenjani

8ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

prsh jame e interesuar per nje kukdestare femijesh, kame 2 femije edhe jetoj ne zürich te Zvicrres ye interesuarit te me lajmerohen ne nr e tel.+41 76 450 62 06

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8ore
  • Pagesa: 500 fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti