Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lina fe

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

pershendetje kerkoj pune per pastrim te shtepise 1 ose 2 here ne javte pagesa sipas marrveshjes sa osht shtepia ose banesa e madhe te interesuarat zerioze nr kontakt 044844916

Detale Profili

  • 4 vite eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 20 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti