Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Durrës Kërkoj kujdestare

Lindita Gjolaj

Sipas marrveshjes orë/ditë

Jemi nje familje qe jetojm ne zvicer ,kerkojm kujdestare per djalin tone 11 muajsh.Te jete korrekte dhe e sjellshme.Per me teper info kontaktoni ne nr.0041765960418

Detale Profili

  • orari: Sipas marrveshjes
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti