Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Hatixhe Berisha

Sipas nevojes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj babysitter per binjake, dhe per femit 6 dhe 5 vjeqe, jan ne qerdhe dhe ne shkoll deri ora 6 qdo dit, per me shum informata kontakto ne numrin 0041764078980 vetem whatsapp

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Sipas nevojes
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti