Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D... (24)

9-10 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje..kerkoj pune si kujdestare per 1 femije mbi 3 vjec.ndihmoj edhe ne punet e shtepise por jo qe ti kem oblikim.9 deri 10 ore pune. 1 dite ne jave pushim.mundesisht te jete puna ne gjermani.kush ka interes te me kontaktoje.flmDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 9-10 ore orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti