Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zeqir Recica

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare 20 deri 35 vjeqare. per 2 femijet qe jan 4 vjeqar dhe vajza 2 vjeqare nga 1 netori ne Friburg ne zvicerr te interesuar me kontaktoni ne numrin tim ne Whatsapp 0041792223979

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 12or
  • Pagesa: 500 franga Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti