Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Medina M.

diten orë/ditë

pershendetje kemi nevoj per kujdestare paga 700 euro gjindemi ne gjermoni freiburg mundeni tna kontaktoni viber what sapp nr 00491756071199

Detale Profili

  • orari: diten
  • Pagesa: ? Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti