Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Sadbere Jakupi

Tan diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje grua ose vajz per perkujdesjen e femijve te mi. Te jet serioze dhe e dashur me femijet. Kerkoj per ne ZvicerrTe interesuarat te kontaktojn ne viber ose whatsapp ne nr +41762122087

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Tan diten
  • Pagesa: Privat Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti